UnDeRGRouND FoRuM
Şanışer Methüsena - Yeni Albüm Açıklaması Uyeols10
UnDeRGRouND FoRuM
Şanışer Methüsena - Yeni Albüm Açıklaması Uyeols10
UnDeRGRouND FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UnDeRGRouND FoRuM

HİPHOP camiasının en iyileri burada.!! kendini onların arasında göster, popülerleğini arttır...

AnasayfaKAPILatest imagesKayıt OlGiriş yapOYUN SALONU

Şanışer Methüsena - Yeni Albüm Açıklaması

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Şanışer Methüsena - Yeni Albüm Açıklaması Empty
MesajKonu: Şanışer Methüsena - Yeni Albüm Açıklaması   Şanışer Methüsena - Yeni Albüm Açıklaması EmptySalı Ocak 19, 2010 1:58 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Merhabalar ,

Uzun süren suskunluk dönemimden sonra , size bu haberi vermekten mutluluk duyuyorum . 2001'den beri icra etmek için uğraştığım müziği , artık yerüstüne taşıma imkânına eriştim. Uzun görüşmelerin neticesinde , kış mevsiminde çıkarmayı planladığım albümümün basım ve dağıtımı için Dolunay Müzik'le anlaştık.

Dilerseniz kısaca albümün içeriğinden bahsedeyim; klasik rap albümlerinde alıştığınız beatlerin yanısıra canlı enstrümanların da farklı bir atmosfer yaratacağı , rap , jazz ve rock müziğinden esintiler barındıran ve alışmış olduğunuz şanışer vokallerinin en sıradışı örneklerini bulabileceğiniz tatlı bir albüm olacağını düşünüyorum

Umarım şans benimle olur ve sizlere en kısa zamanda albümü dinleme fırsatı veririm ; şu anda gece gündüz büyük bir ekiple , albümü bitirmek için çalışıyoruz . Sabrınız için teşekkür ederim..

Sevgilerimle..

Sarp PALAUR
Şanışer
https://undergroundforum.yetkin-forum.com

Şanışer Methüsena - Yeni Albüm Açıklaması
1 sayfadaki 1 sayfası