UnDeRGRouND FoRuM
1zd1RAP - İkilem Uyeols10
UnDeRGRouND FoRuM
1zd1RAP - İkilem Uyeols10
UnDeRGRouND FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UnDeRGRouND FoRuM

HİPHOP camiasının en iyileri burada.!! kendini onların arasında göster, popülerleğini arttır...

AnasayfaKAPILatest imagesKayıt OlGiriş yapOYUN SALONU

1zd1RAP - İkilem

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

1zd1RAP - İkilem Empty
MesajKonu: 1zd1RAP - İkilem   1zd1RAP - İkilem EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 12:50 pm

*1zd1RAP - İkilem* Tracklist :

01. Intro (Prod. by 1zd1RAP) 1.20
02. İkilem (Prod. by 1zd1RAP) 3.49
03. Sahte Oyunlar (feat. Buhran) (Prod. by 1zd1RAP) 3.03
04. Parmak İzlerim (feat. Alpi & Yankı) (Prod. by 1zd1RAP) 2.55
05. HipHop Dersi (Prod. by 1zd1RAP) 3.57
06. Yola Devam (feat. Susturucu) (Prod. by 1zd1RAP) 2.46
07. Aklımın Oyunu (feat. Flake) (Prod. by 1zd1RAP) 4.28
08. Paratoner (Prod. by 1zd1RAP) 2.02
09. Kapandı Kapılar (feat. Sadaret Asaf) (Prod. by 1zd1RAP) 2.02
10. Control C (feat. Mobsta & Alpi) (Prod. by 1zd1RAP) 3.28
11. Ankara 1Leş (Prod. by 1zd1RAP) 1.55
12. Offline (feat. Buhran) (Prod. by 1zd1RAP) 2.44
13. Outro (Prod. by 1zd1RAP) 1.07

Eveet uzun bi aradan sonra hepinize tekrardan merhaba! Hepinizi çok özledim.Epey uzun zaman oldu albüm yayınlamayalı, sizlere yeni parçalar dinletmeyeli. Araya vatani görevin girmesi bizleri geçici bir sürede olsa ayrı bıraktı. Ama görevimi tamamladım ve kaldığım yerden devam ediyorum hayatıma. Albüm aslında içime çokta sinmedi ama sizlerden daha fazla uzak kalmamak, aradaki hasreti çürütmek için albümü yayınlama kararı aldım.Lafı daha fazla gevelemeden albüm içeriğine geçeyim.
Albüm intro ve outro dahil olmak üzere 13 trackten oluşmakta. 6 parçanın tamamı stüdyom ankaRAP Recordz'da kayıt altına alındı. Geriye kalan tracklerin ise bana ait
olan kısımları kendi stüdyomda kaydedildi. Albümde 7 farklı isimden düetler işiteceksiniz."Sahte Oyunlar" ve "Offline" isimli çalışmalarımda bana eşlik eden Melih (Buhran) kardeşime,"Parmak İzlerim" ve "Control C" isimli çalışmalarımda bana eşlik eden Alp (Alpi) kardeşime sonsuz teşekkürler. Hakkınız ödenmez dostlar! Sizleri seviyorum.. "Parmak İzlerim" isimli çalışmamda nakaratı seslendiren Yankı kardeşime,"Yola Devam" isimli çalışmamda bana eşlik eden Susturucu kardeşime,"Aklımın Oyunu" isimli çalışmamda eşlik eden Ankara'nın başarılı isimlerinden Flake dostuma,"Kapandı Kapılar" isimli çalışmamda nakaratı ve ikinci verseyi seslendiren Sadaret Asaf kardeşime,"Control C" isimli çalışmamda bana eşlik eden Mobsta kardeşime sonsuz teşekkürler.Ayrıca bu albüme ilgi gösterip indiren siz dinleyicilere de teşekkürü bir borç bilirim..Albümlerimin devamı gelecektir, hepinizi seviyorum. Raple ve en önemlisi sağlıcakla kalın..

Saygılar & Sevgiler..

1zd1RAP a.k.a is the RAP
(Kırıkkale & Ankara Underground)

Keyifli Dinlemeler...

- UnDeRGRaND FoRuM Download -
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://undergroundforum.yetkin-forum.com

1zd1RAP - İkilem
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1zd1RAP “Game Over”