UnDeRGRouND FoRuM
Sansar Salvo Kanserle İlgili Açıklaması (Kendi Ağzından) Uyeols10
UnDeRGRouND FoRuM
Sansar Salvo Kanserle İlgili Açıklaması (Kendi Ağzından) Uyeols10
UnDeRGRouND FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UnDeRGRouND FoRuM

HİPHOP camiasının en iyileri burada.!! kendini onların arasında göster, popülerleğini arttır...

AnasayfaKAPILatest imagesKayıt OlGiriş yapOYUN SALONU

Sansar Salvo Kanserle İlgili Açıklaması (Kendi Ağzından)

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Sansar Salvo Kanserle İlgili Açıklaması (Kendi Ağzından) Empty
MesajKonu: Sansar Salvo Kanserle İlgili Açıklaması (Kendi Ağzından)   Sansar Salvo Kanserle İlgili Açıklaması (Kendi Ağzından) EmptyPaz Ocak 17, 2010 3:40 pm

"Arkadaşlar ben iyiyim. Arada ilaçların yan etkileri oluyor tabiki. Sıkıntı-bulantı gibi. Fakat onun dışında bir şey yok. Hiphoplife hatta Murat k da dahil destek gösteren herkese teşekkür ederim. Doktorlar zaten yüksek ihtimal iyileşeceğimi sadece "ufak kötü ihtimaller" olabileceğini söylüyorlar. Biz de bunu aklımıza getirmemeye çalışıyoruz. Bir süre etkiler dolayısıyla şarkı-albüm falan yapamayacağım tabiki. Canımı sıkan tek şey bu. Size bunu yazmak istedim. Birkaç tedaviden sonra daha bitkin olma ihtimalim var çünkü. Sanırım bu nokta ALLAH'ın bana "sağlığına dikkat et artık" dediği nokta oldu. Sabac Red'in "Commintment" şarkısında ne anlattığını anlıyorum yani. Ayrıca Patron'la da konuştum. O da kısa bi zaman sonra iyi olacak inşallah. Sesi iyi geliyordu. Kötü ihtimallere hazırlıklı olarak iyi haberlerimi bekleyin."

Sansar Salvo
https://undergroundforum.yetkin-forum.com
manga
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE
manga

Sansar Salvo Kanserle İlgili Açıklaması (Kendi Ağzından) Empty
MesajKonu: Geri: Sansar Salvo Kanserle İlgili Açıklaması (Kendi Ağzından)   Sansar Salvo Kanserle İlgili Açıklaması (Kendi Ağzından) EmptyPaz Ocak 17, 2010 4:40 pm

sansara geçmiş olsun... inşallah yakında yeni şarkılarla aramızda olur...
http://www.oyun-sifre.tr.gg/

Sansar Salvo Kanserle İlgili Açıklaması (Kendi Ağzından)
1 sayfadaki 1 sayfası